אני מתגוררת בישוב כפר האורנים, בעלת תואר שני MBA במנהל עסקים ובוגרת בהצטיינות בחוג לעיצוב פנים בסטודיו 6b. אני אמא לשני בנים, ונשואה לדודו מבעלי חברת MILSTONE וחברת PARQUETEAM, חיה ונושמת את ההווייה של בית ומשפחתיות, מנהלת בית שוקק חיים ומכירה עוד מבית הוריי מהי אומנות האירוח וזה חלק בלתי נפרד מהשגרה היומיומית בביתנו. אומרים עלי שהמפגש הראשוני איתי הוא מאוד ישיר בלתי אמצעי חם ונוגע, ובו נוצרת קרבה עם הלקוחות, והבנה שכל פרויקט הוא בבחינת עולם ומלואו עבורי.

בתהליך העבודה שלי, אני מקפידה לאזן בין הפרקטי והפונקציונלי, לבין היפה המעוצב והאסתטי: אני משלבת ידע טכני, כושר ניתוח אנליטי וניסיון מקצועי רב, משנים של תפקידי ניהול פרויקטים בחברות הייטק בינלאומיות, ולצד זה יש לי נפש יצירתית, צבעונית ותוססת עוד מהיותי רקדנית ומורה לריקוד, והשילוב בין שתי היכולות הללו השכלתני והאומנותי מאפיין את הגישה התכנונית שלי וסגנוני העיצובי, וזה הערך המוסף אותו אני יוצקת לעבודתי ומביאה ללקוחותי.

כמעצבת אני מרבה לנסוע ברחבי העולם לצרכי תערוכות ומסעות רכש ללקוחותי,  אני מקפידה לבקר דווקא בעיירות קטנות ובכפרים, שם החיבור לאורחות החיים של המקומיים מרתק אותי. מהמפגש הבלתי אמצעי הזה עם אנשים ועם חומרים אני שואבת את ההשראה. אני מקפידה להישאר מעודכנת במגמות חדשות, ובחיבור המתבקש בין עולם עיצוב הפנים לעולם האופנה, התעשייה והלייף סטייל.

קצת עלי

קרן ניב-טולדנו